Voľné pracovné miesta

Učiteľ/ka hry na gitare, hry na klavíri

počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Miesto výkonu práce
Termín nástupu
podľa dohody
Rozsah úväzku
plný/čiastočný úväzok (podľa dohody)
Platové podmienky
Plat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 338/2019 Z. z., ktorými sa ustanovujú „Platové tarify PZ a OZ a zvýšenie platových taríf v závislosti od dĺžky započítanej praxe, účinné od 1. 1. 2020”.

Požiadavky na uchádzača

Vzdelanie
Vzdelanie podľa Zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a Vyhlášky MŠVVsŠ SR 1/2020 Z. z.
Ďalšie požiadavky
ZUŠ Veľký Šariš príjme s nástupom od 01.09.2022 učiteľa/ku hry na klavíri,  učiteľa/ku hry na gitare na plný/čiastočný úväzok (podľa dohody).
Miesto výkonu práce – Námestie sv. Jakuba 26, 082 21 Veľký Šariš a elokované pracoviska ZUŠ Veľký Šariš,
Mzdové podmienky – podľa tabuliek platov v školstve v závislosti od vzdelania, praxe.
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním – absolutórium konzervatória, vysokoškolské vzdelanie 1., stupňa, 2. stupňa; vzdelanie v danom študijnom odbore
Ostatné znalosti – Microsoft Word, Internet; osobnostné predpoklady a zručnosti – zodpovednosť, samostatnosť.

Informácie o výberovom konaní:

Žiadosť o prijatie do pracovného pomeru a štruktúrovaný životopis zašlite na emailovú adresu: riaditel@zus-saris.sk.
Prvé kolo výberového konania bude ukončené vyhodnotením doručených žiadostí a životopisov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.